English version

Polska Misja Katolicka w Memphis, TN

Honorujemy naszego Patrona:
Świętego Jana Pawła II

Strona głowna     Zapraszamy     Biuletyny     Dokumenty     Artykuły     Galeria Zdjęć     Kronika     Linki     O nas     Kontakt

 

 

Zapraszamy

Witamy w internetowym domu Polskiej Misji Katolickiej (PCM) w Memphis, TN.

Pod pastronatem naszych polskich kapłanów jesteśmy w stanie świętować naszą wiarę katolicką w naszym ojczystym języku. Obchody Mszy Św. w języku polskim, obecność kapłana, u którego możemy wyspowiadać się w polskim języku, który rozumie nasze tradycje i problemy sprawiają, że chętniej i łatwiej uczestniczy się w religijnych obrzędach.

Ponieważ naszym głównym opiekunem duchowym jest ks. Robert Szczechura, który jest proboszczem Kościoła Nativity, w Bartlett, TN, to jest to kościół w którym odbywają się nasze regularne polskie msze raz w miesiącu. W przypadkach specjalnych, takich jak święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, lokalizacja może się zmienić w zależności od harmonogramu kapłanów i obiektów. A więc najlepiej jest sprawdzać bieżące informacje na naszej stronie internetowej. Data i lokalizacja naszego kolejnego wydarzenia wyświetlana jest na ekranie powyżej.

Można także zapisać się na e-mail-ową subskrybcję informującą o zbliżających się wydarzeniach. Dla subskrybcji informacji poprzez e-mail - kliknij na "Menu" wejdź na link: "Kontakt".

Kościoły w diecezji Memphis:

Katedra Niepokalanego Poczęcia
1698 Central Ave
Memphis, TN 38104
(901) 725-2700
Zobacz na mapie
Katolicki Kościół Narodzenia
5955 St. Elmo,
Bartlett, TN 38135-1516
(901) 382-2504
Pastor: fr. Robert Szczechura
Zobacz na mapie
Katolicki kościół wcielenia
360 Bray Station Rd
Collierville, TN 38017
(901) 853-7468
Pastor: fr. Jacek Kowal
Zobacz na mapie

Dołącz do nas na Facebook Śledź nas na Twitterze Ciesz się naszym kanałem na YouTube

 

Last updated on: 02/06/2020

English version